фото №1
фото №1

Десятиденний цикл:

  Уважно розгляньте схему обдавлювання (фото №1).

Для спрощення пошуку точок натискання верх живота як і низ, діляться на три частини, верх від мечоподібного відростка і до пупа, на схемі позначено двома лініями друга в колі точки №3. В низу живота від пупа до лобкової кістки. Натискати на область точки до предболі протягом хвилини - півтори, якщо біль не йде трохи міняємо напрямок зусилля вправо - вліво в тій же зоні.

Верх живота

 точка №1. Початок роботи. - Область дванадцятипалої кишки, сфінктера Одді та жовчних протоків, знаходиться під точкою №5 трохи лівіше. намагаємося обдавити всю ділянку дванадцятипалої кишки, тобто проходимо нажимая в напрямку точки №2.

 Точки №2,3,4.Область підшлункової залози. Не кваплячись дуже ретельно обробляємо цю зону. Намагаємося знайти лінію болю трохи вище або нижче і рухаємося у напрямку до точки №4.

 Точки №5,6,7. Область печінки і жовчного міхура, Олександр Тимофійович Огулов жовчному міхурові відводить особливу роль в роботі живота, називаючи його управителем. Працювати з жовчним міхуром потрібно дуже акуратно, враховуючи правило, натискання обов'язково повинні бути спрямовані від центру до периферії. Що б випадково не загнати камінчики жовчного міхура, якщо такі там знаходяться в протоки.

 Точки № 8,9,10,11. Допоміжний апарат розташовуємо в центрі від мечоподібного відростка до пупка у верхній частки живота. Напрямок натискання по стрілкам. У даній області обробляється печінка, шлунок, селезінка

 

  Низ живота

 

  Точки №12,13,14. Напрям Руху вгору по білої лінії. Дуже важлива область точка №12 впливає на сечостатеву систему, точка №13, область точки схуднення, точка №14, центр довголіття і вузол кровообігу.

 Точки №15, 16, 17. від №15 по сечоводу до № 17 права нирка. Потрібно відзначити, що є особливість в обдавлюванні нирок. Ретельно обдавлюючи №15 і 16. зоні №17 необхідно приділити особливу увагу. Для цього необхідно, з боку спини, використати, підклавши в області проекції нирки валик, повну півтора літрову пластикову пляшку води, я використовую гумовий рихтувальний молоток. Нирка потрапляє в своєрідні лещата які дуже делікатно видавлюють вміст. Потрібно зауважити, якщо не приділити належної уваги обробці протоків можна отримати ниркову колику, тому настійне прохання ретельно не поспішаючи пропрацювати по протоках, точки №15,16 а також № 18,19.

Точка №20 ліва нирка опрацьовується аналогічно правої нирки.

Точки №21. всхідний відрізок товстого кишечника. Напрямок тиску від клубової кістки з боку до середини живота.

Точки №22. Спадний відрізок товстого кишечника. Напрямок тиску від клубової кістки з боку до середини живота.

рисунок №2.
рисунок №2.

Проведення Вісцерального масажу дає якісні та швидкі результати завдяки тому, що активізує захисні сили організму, мобілізуючи його імунну систему на боротьбу, в тому числі з паразитами, які «заселяють» нас з самого народження.

Надмірне розмноження навіть одного виду паразитів деколи може привести до появи такого «букета» захворювань, що людина змушена оббивати пороги кабінетів лікарів найрізноманітніших спеціалізацій, аж до онкологів.

За цим паралельно зі Старослов'янським масажем необхідно провести очистку організму від паразитів і грибів. Про що розмова в кабінеті №3

Якщо у Вас виникли питання по темі, пишіть мені на Email.