Перевіряємо основні показники вашого здоров'я 

Навіть якщо ви ведете досить рухливий спосіб життя, намагаєтесь правильно харчуватися і контролювати себе, все одно час від часу виникає необхідність перевірити основні показники вашого здоров'я .І ось тут вас можуть чекати несподівані сюрпризи ...

За що боролись, на те й напоролись - зараз ми живемо в такий час, коли вам за ваші ж гроші в будь-який момент можуть поставити найнесподіваніший і неймовірний діагноз. І лікувати будуть знову таки за ваші ж гроші довго і нудно, до тих пір, поки у вас не закінчиться одне з двох -або гроші, або терпіння ...

Однак це положення речей шокує тільки нас з вами, ще пам'ятають старі і добрі часи. Часи поліклінік і лікарів, які пропогували профілактику як найнадійніший засіб в лікуванні захворювань. Лікарів, відповідальних за кількість лікарняних днів і черги в коридорах.

 Часи, коли жоден зубний лікар не погоджувався видалити вам зуб до тих пір, поки від нього не залишаться лише корінці, канули в лету. Сьогодні, поскаржившись на один хворий зуб ви можете вийти з кабінету з останньою моделлю вставних щелеп ...

 Виходячи з такого стану речей, професор Лондонського інстітура геронтології доктор Роберт Бейл і Американський журнал Фітнес Магазин підготували невеликий тест, що складається з 20 пунктів, які являются основними показниками стану здоров'я людини на всіх етапах його життя.

Потрібно розуміти, що при бажанні кожна людина може відшукати в себе ознаки будь-якого нездужання, тому поставтеся до даного тесту з потрібною увагою і без зайвих емоцій.

 1. Перевірка гнучкості

Нахилившись, постарайтеся доторкнутися пальцями рук до носків ніг. Якщо получается- значить все в порядку. Якщо ж дотягнутися вдається лише до щиколотки ніг - значить потрібно зайнятися фізичними вправами для поліпшення гнучкості.

2. Перевірка м'язів.

Лягти на спину з рівно витягнутими ногами. Підняти одну ногу і попросити кого-небудь з членів сім'ї надавивши, силою змусити вас опустити ногу. Якщо вам не вдається подолати опір - значить пора зайнятися зміцненням м'язів.

3. міжменструальний період

Нормальним вважається період від 21 до 35 днів. Якщо ж це число набагато менше або набагато більше - неодмінно потрібно нанести візит лікаря.

4.Наявність родимок на тілі

Само по собі не небезпечно. Однак якщо їх у вас більше 50-и - це може бути передумовою такого захворювання, як рак шкіри.

5.Ощупайте руки у передпліччя.

Прощупайте свої руки у передпліч з боку спини. Якщо відчуваєте під пальцями горбисту поверхню, значить у вашому організмі бракує амінокислот Омега-3 і потрібно збільшити вживання риби.

6.Часті головні болі ...

... Свідчать про ослаблення імунітету і схильності до серцево-судинних захворювань

7.Віки - тест на алергію.

Відтягніть нижні повіки очей - якщо внутрішня поверхня повік нагадує бруківку, то швидше за все у вас є схильність до алергії і сінузіту.

8.Вес при народженні.

У всіх, чия вага при народженні був менше 3 кг, є всі шанси перенести всілякі серцево-судинні захворювання.

9.Держать під контролем токсичні жири

До сніданку ляжте на підлогу і напружте живіт. Якщо виходить побачити рівний прес-все в порядку. Якщо ж живіт розтікається і м'язи вас не слухаються - у вас є всі шанси на такі захворювання, як діабет, корнарні хвороби і навіть рак.

10.Об'ем талії.

Обсяг талії у жінок не повинен перевищувати 81 см, у чоловіків - 91. В іншому випадку знову всі шанси для серцевих хвороб.

11.Стан нігтів на руках.

Якщо нігті мають синюшний колір, це свідчить про наявність серцевих захворювань.

Якщо нігті стали незвично товстими і жорсткими, це може сигналізувати про неполадки в легеневій системі, нестачі кисню в організмі, загостренні захворювань дихальних шляхів.

 12.Наявність «поганого» холестерину в організмі.

 

Подивіться уважно в дзеркало на свої очі. Якщо навколо зіниць мається білий круг, або на повіках є невеликі утворення у вигляді зерняток проса - це свідчить про переважання «поганого» холестерину в крові, що також є предпосилкою до серцевих захворювань.

 13. Перевіряйте свій пульс!

 

Чим повільніше пульс - тим довше життя!

Якщо ваш пульс нижче 70 ударів на хвилину - бути вам довгожителем!

 14.Звертайте увагу на стан ясен!

 

Якщо ваші ясна постійно кровоточать, уважніше поставтесь до свого серця. Запальні процеси в яснах загострюють перебіг будь-яких хвороб і в першу чергу - сердечних.

15. Розгляньте свої долоні.

Уважно придивіться до своїх долонь. Якщо вони покриті червоними плямами - зверніть увагу на свою печінку.

16. Перевірка пам'яті.

Розкладіть на столі в безладді 10 різних штучок. Подивіться на них не больее 10 секунд і потім відверніться. Тепер спробуйте згадати, що було на столі. Скільки чого згадали? Чим краще у вас результат, тим нижче ймовірність захворювання Альцгеймера.

 17. Перевірка зору.

 

Прямо під оком, над кісточкою вилиці розташуйте лінійку. Покладіть на неї ну хоча б кредитну картку на відстані, з якої вам найзручніше прочитати текст на картці. Поступово наближаємо картку до очей. Чим менше відстань, з якої ви читаєте картку, тим вище показник здоров'я ваших очей.

18. Стан щитовидної залози.

Витягніть руки прямо перед собою. Якщо руки тремтять -самое час сходити і перевірити стан щитовидної залози. Для повної впевненості заміряйте кілька днів поспіль собі температуру вранці, коли ви тільки прокинулися. Якщо Нижче 37 -це теж привід для звернення до лікаря.

19. Як часто ви ходите в туалет?

Не з простої цікавості запитують про це лікарі. Часте сечовипускання пряме свідчення наявності цукрового діабету (або передозування пива:)

 

20. Контроль над координацією рухів.

Якщо вам вдається без напруги пройти по прямій лінії більше метра і не збитися з неї, значить з координацією руху у вас все в порядку!

 

Будьмо здорові?!!