Ви не займаєтеся фітнесом? Дозвольте запитати, чому?

Більшість відповідей буде напевно про те, що мовляв, фітнес-центр знаходиться далеко, не підходить розклад занять, та й викроїти півгодини-годину часу просто неможливо. До цього дружному хору можуть приєднатися запевнення про те, що просто немає грошей на фітнес-заняття і т.д.

Насправді, причина у всіх випадках одна - банальна лінь і непоінформованість, адже фітнесом можна займатися практично скрізь: в дорозі, сидячи за робочим столом, виконуючи домашні обов'язки і навіть лежачи на дивані.

Просто є такий фітнес для ледачих, який чудово поєднується з будь-яким заняттям. Що для нас, жінок, поєднання - ми можемо займатися одночасно кількома справами, справа за малим - почати заняття. Для цього потрібно знати комплекс нехитрих вправ, з якими ми і хочемо вас познайомити.

Починається така лінива зарядка, як і належить, з розігріву м'язів і вправ на розтяжку.

Лежачи на спині, нахиляємо голову у кожному плечу черзі. Поспішати нам нікуди ... та й лінь, тому робимо це вправу повільно і обережно.

Випрямлюємося на всю довжину свого тіла і піднімаємо руки над головою. А тепер намагаємося потягнутися: в ідеалі ви повинні відчути, як розтягуються всі м'язи вашого тіла.

3. Повернувшись на правий бік, згинаємо ступню до сідниці. Робимо кілька таких підходів, потім повертаємося на інший бік і міняємо ногу.

Далі приступаємо до інтенсивної тренуванні, все-таки не встаючи з дівана.Правда, потрібно обумовити, що знаходження на дивані і лінь не повинні впливати на якість самих вправ. Чи не халтуримо і працюємо - тільки за цієї умови фітнес для ледачих принесе помітні результати.

Вправи для плечового пояса, грудей і рук - фітнес для ледачих

1. У положенні лежачи спробуйте підняти корпус настільки, щоб лівою рукою доторкнутися до правої ноги і навпаки.

2. Наступна вправа можна виконувати як лежачи, так і сидячи. Піднімаємо руки на рівні грудей, з'єднуємо прямі долоні так, щоб пальці дивилися в напрямку підборіддя, лікті при цьому повинні бути розведені строго в сторони. Коротше кажучи, вихідне положення нагадує стійку йога. Виконуємо вправу так: видаляємо з'єднані руки якнайдалі від грудей, із зусиллям притискаючи долоні, і тримаємо в цьому положенні кілька секунд. Слід зробити не менш 10 таких рухів.

3. Піднімаємо плечі вгору і опускаємо вниз - теж у будь-якому положенні.

4. Сидячи на дивані, нагинатися прямий корпус вперед якомога нижче, а руками намагаємося дотягнутися ззаду свого тіла до спинки дивана.

5. Трохи полежимо і відпочинемо, тренуючи тільки кисті рук: спочатку чергуємо різке растопиріваніі пальців і складання долоні в кулак, потім переходимо на плавні кругові рухи кистями.

Вправи для ніг і спини - фітнес для ледачих

1. Швиденько згадуємо знайоме з дитинства вправа «берізка». Але зараз завдання ускладнюється: нам потрібно не просто підняти прямо ноги, а й розвести їх в сторони і назад.

2. Ще два простих, але досить ефективних вправи з дитинства - «кішечка» (прогинаємося, як ці тварини) і «велосипед».

3. Ця вправа допоможе зняти втому ніг, особливо якщо ви є любителькою високих каблуків: піднімаємо ноги і робимо по 5 кругових рухів стопою за і проти годинникової стрілки. Вправа для талії Дуже просте вправу, що допомагає моделювати талію (звичайно, разом з дотриманням дієти), набагато простіше, ніж саме опис його. Лягаємо на лівий бік, ноги можна злегка зігнути. Праву руку кладемо на потилицю, ліктем по направленню в стелю, ліву - на талію. Тепер повільно піднімаємо тіло і намагаємося дотягнутися до стегна. Те ж саме з іншого боку.

Вправи для живота - фітнес для ледачих

1. Лежимо на спині, руки вздовж тулуба, ноги зігнуті. Наше завдання - підтягнути коліна до підборіддя. Так ми тренуємо нижні м'язи живота;

2. Для тренування верхніх м'язів вихідне положення практично те ж, але кладемо руки на потилицю. Тепер піднімаємо верхню частину тіла, намагаючись дотягтися грудною кліткою до живота.

Такий фітнес для ледачих навряд чи займе багато часу (якщо враховувати, що кожну вправу потрібно виконувати до 10 разів, загальний час навіть з переглядом самої цікавої передачі складе близько півгодини) або доставить якісь незручності. Але він допоможе відновити сили і зберегти гарну фізичну форму.