Збуджувальний оздоровчий масаж - масаж для жінок за 45.

Клімакс, як відомо, це згасання статевих функцій - згасання неприємне, хворобливе, яке старить жіночий організм в цілому.

Як допомогти жінці з клімаксом? - Може, просто не допускати цього згасання? Адже атрофується лише те, що не використовується. Тому, якщо жінка не хоче, щоб її сексуальні жіночі функції згасали, їй потрібно якось підтримувати свою статеву активність. Але як? - Добре, якщо у жінки є повноцінне регулярне сексуальне життя - тоді можна з упевненістю сказати, що клімакс прийде до неї не скоро і проходитиме м'яко. Але, на жаль, не всім так щастить. Звичайно, можна почати пити жіночі гормони - естрогени, це легко, зручно, але якщо приймати гормони ззовні, то вони перестають вироблятися всередині, а це прямий шлях до старіння. 

 

Однак є ще один спосіб допомогти жінці з клімаксом, крім сексу і гормонів, - це збуджувальний оздоровчий масаж (ЗО-масаж), яким я і займаюся. По суті це - загальний оздоровчий масаж, при якому жінка проживає сексуальне збудження. Причому збудження це відбувається у всьому тілі (а не в геніталіях), воно триває довго (може бути година і більше), а рівень збудження залежить від можливості і бажання самої жінки. Весь цей час всі жіночі органи оживають, тому вони активно працюють. При цьому відбувається потужний викид статевих гормонів, естрогенів, і - жіноче згасання зупиняється.

 

У мене були випадки, коли вже після двох тижнів такої терапії у жінки на початку менопаузи повністю відновлювався нормальний менструального цикл, тобто по суті жіночий біологічний вік поступово відкочується на кілька років назад. І це не перебільшення. Ви, напевно, чули історії про те, що жінка і за 70 років може виглядати молодою, якщо у неї є регулярний секс з молодим коханцем. Це не казки: активна сексуальна енергія посилює її життєву енергію. Жінка молода, поки вона сексуально активна.

 

Але для цього не обов'язково мати сексуального партнера або секс - їх можна цілком замінити відповідним масажем. І я вам навіть перерахую

 чому ЗО-масаж для жіночого здоров'я корисніше, ніж секс:

по-перше, в сексі збудження зазвичай буває коротким за часом, а в масажі його можна підтримувати стільки, скільки потрібно, щоб повністю наситити жіночий організм сексуальною енергією і гормонами;

 

по-друге, ЗО-масаж - це не тільки збудження, але й повноцінний оздоровчий масаж: він усуває ті напруги і застої, які з роками неминуче накопичуються в тілі;

по-третє, в сексі чоловік зазвичай намагається для себе, а масаж робиться спеціально для жінки, щоб вона отримала те, що їй потрібно;

по-четверте, під час сексу збудження зазвичай концентрується в статевих органах, а це шкідливо;

 при збудливому масажі воно проживається у всьому тілі - весь організм насичується енергією і радістю сексуального збудження.

Я міг би продовжувати, але й цього достатньо, щоб зрозуміти, що

збуждаючий оздоровчий масаж є прекрасним засобом для відновлення жіночих статевих функцій і профілактики клімаксу. Можна пройти курс масажу, щоб запустити процес відновлення, але ще краще зробити для себе ЗО-масажі регулярними: раз на тиждень чи два тижні, щоб постійно підтримувати активність своєї статевої сфери, щоб не допускати її згасання, а значить продовжувати свою молодість. Гарна мета і приємний засіб!