Відновлення і посилення ерекції

 

Частина перша. «Видоювання» нефритового стебла

Інструкції з виконання вправи: «видоювання нефритового стебла» - це відновлення ерекції. Те, що вичерпалося, може бути відновлено. Лівою рукою 72 рази потягніть за стовбур нефритового стебла від його заснування у яєчок і вгору до початку головки пеніса, як ніби видоюють його. Процес «видоювання» слід здійснювати знизу вгору. Це забезпечує приплив крові до голівки пеніса, збільшує її і підсилює ерекцію. Таким чином можна домогтися «грибовидной» форми головки пеніса. На завершення повторіть процедуру 72 рази правою рукою.

Стимуляції меридіанів та органів

Енергія аспекту ян - за допомогою «видоювання» - вибухова і креативна сила, ян символізує доцентрову сила - рух, спрямований до центру; чоловічий принцип, агресивність і динамічна активність, день, а також елемент вогню.

Завершення процесу «видоювання»

1. Серце - Тонкий кишечник

2. Легені - Товстий кишечник

3. Шлунок - Потрійний обігрівач

4. Селезінка - Підшлункова залоза

5. Печінка - Жовчний міхур

6. Нирки - Сечовий міхур

7. Гонади - (статеві залози) (Будинок насіннєвий сутності)

Частина друга. Стиснення нефритового стебла

Інструкції з виконання вправи «Стиснення нефритового стебла» - інтенсифікація ерекції.

Те, що ослабло, має стати твердим. Затиснути стовбур нефритового стебла лівою рукою і 72 рази стискати його безпосередньо під головкою, поки він не зробиться твердим, як скеля. Такий тип стиснення призводить до все більш сильної ерекції нефритового стебла. На завершення повторіть стиснення 72 рази правою рукою.

Зміцнення «семи залоз». Енергія аспекту інь - за допомогою «стискання» - сприйнятлива і дає життя сила. Інь символізує відцентрову силу - рух від центру, жіночий принцип, пасивність, ніч і елемент води.

 

1. Шишковидне тіло (Будинок вітру)

2. Гіпофіз (Будинок інтелекту)

3. Щитовидна залоза (Будинок росту)

4. Тимус (Будинок серця)

5. Підшлункова залоза (Будинок трансценденції)

6. Наднирники (Будинок води)

7. Гонади (Будинок насіннєвий сутності)

Частина третя. Десенсибілізація і стабілізація грибоподібної форми

Після завершення двох попередніх форм масажу - «видоювання» і стиснення - сядьте на стілець, широко розставивши стегна і міцно впершись ноги в підлогу.

Інструкції з виконання вправи

1. Твердо тримаючи нефритовий стебло біля основи, переміщайте його 72 рази вправо-вліво так, щоб голівка пеніса поперемінно стосувалася внутрішньої частини стегон. Виконувати вправу слід енергійно, але так, щоб вам не було боляче. Спочатку виконайте вправу 72 рази лівою рукою, а потім 72 рази - правою.

2. У вас напевно може виникнути питання, навіщо треба десенсібілізіровать нефритовий стебло або знижувати його чутливість, коли будь-який чоловік, навпаки, зацікавлений у підвищенні своєї сексуальної чутливості. Десенсибілізація нефритового стебла аніскільки не знижує сексуальної насолоди, але насамперед спрямована на те, щоб наскільки можливо відтягнути момент виверження сім'я, щоб чоловік зміг відчути більш інтенсивний оргазм.

3. Коли нервові закінчення головки пеніса менш чутливі, чоловік здатний зберігати сексуальну активність набагато довше, що дозволяє обом партнерам випробувати більш повне і інтенсивне відчуття задоволення.

Вправа по десенсибілізації зміцнює і збільшує голівку пеніса, а також покращує форму і твердість нефритового стебла. Головка збільшується, стає ширшим і завдяки цьому набуває бажану грибовидную форму. Вправа робить нефритовий стебло менш чутливим, так що чоловік здатний залишатися сексуально активним більш тривалий час, що сприяє більш повному задоволенню обох партнерів і дозволяє жінці легко досягти оргазму. Ерекція триває довше, запобігаючи передчасному «обпадання» нефритового стебла.

 

Частина четверта. Поперемінне стиск і опускання яєчок

Інструкції з виконання вправи

Візьміться за мошонку обома руками. Легенько стискайте її і знову відпускайте. Цей масаж можна робити і крізь вільне нижню білизну. Повторюйте руху 69 разів. Ця вправа підвищує секрецію чоловічих гормонів, а також підтримує в здоровому стані функцію чоловічих статевих органів. Крім того, воно добре впливає на мозкову діяльність.

 

Частина п'ята. Масаж лобкової кістки для стабілізації ерекції

Масування лобкової кістки за годинниковою і проти годинникової стрілки активізує нижній Даньтянь, «море енергії інь» (CV-5 - головна «сигнальна» точка потрійного обігрівача, з'єднання всіх меридіанів аспекту інь). Точка акупунктури CV-6, в якій розташовуються сили юності і яку називають ще «енергетичним центром», знаходиться над нею. Обидві точки підвищують сексуальне бажання у чоловіків і жінок, що призводить до оновлення ендокринної системи, пов'язаної з довгастим мозком GV-16 (керуючий посудина - governor vessel).

Інструкції з виконання вправи

1. Встаньте, розвівши ноги на ширину плечей, тримаючи коліна злегка зігнутими, або сядьте на краєчок стільця, щоб яєчка вільно звисали.

2. Швидко і інтенсивно потріть долоні одна об одну, уздовж середніх пальців, поки вони не стануть гарячими (кровообіг / сексуальність).

3. Візьміться за яєчка правою рукою так, щоб долоня повністю закривала їх. Увага! Чи не здавлюйте занадто сильно, будьте обережні. Відчуйте зігріваючу енергію долоні.

4. Помістіть ліву долоню на область лобка і починайте здійснювати кругові рухи з досить сильним тиском. Спочатку 81 раз робіть рухи проти годинникової стрілки так, щоб лобкова область поступово наповнилася теплом. Потім енергійно потрясіть руками, щоб позбутися від залишкової енергії, яку можна відчути по вологості долонь.

5. Потім відразу ж знову швидко й енергійно потріть долоні одна об одну, поки вони не стануть гарячими. Тепер ліва долоня прикриває яєчка, а права лежить в області навколо лобкової кістки. Тепер здійснюйте масаж круговими рухами за годинниковою стрілкою - теж 81 разів. На завершення енергійно струшуйте долонями протягом 15 секунд.

Найбільша кількість сексуальної енергії ци розташовується в центрі лобкової кістки і активізується з 11:00 вечора до першої ночі. Отже, масаж лобкової кістки найкраще здійснювати саме в цей час.

Постачання енергією і зцілення

Масаж лобкової кістки проти годинникової стрілки

Цикл породження п'яти першоелементів підтримує ерекцію

Очищення та детоксикація

Масаж лобкової кістки за годинниковою стрілкою

Позитивний цикл п'яти першоелементів активізує розвиток ерекції


Мочеполовые органы мужчины

Яка дія робить масаж лобкової кістки

Масажуючи лобкову кістку, концентруйтеся на завданні переміщення тілесних енергій та підвищення відчуття тепла, оскільки це єдиний спосіб об'єднання сексуальних енергій з тілом і розумом. Безпосередньо під тією областю, де сходяться права і ліва лобкові кістки, знаходиться важлива точка сексуальної стимуляції. З лівого і правого боку лобкової зони розташовуються додаткові точки стимуляції. При здійсненні масажу лобкової кістки в цій області, спершу в напрямку проти годинникової стрілки, а потім - за годинниковою стрілкою, ви активізуєте меридіан селезінки, шлунка і нирок, а також Переднесредінний меридіан. Приблизно на 2,5 см горизонтальнее центральної лінії розташовані точки акупунктури Sp-12, St-29, Ki-12 і CV-12.

Меридіан кровообігу / сексуальності стимулюється двома середніми пальцями, які швидко викликають сексуальне збудження. Тілесна енергія акумулюється, а потім переходить в руки через долоні і вище, в кінчики середніх пальців. До числа ефектів, забезпечуваних масажем лобкової кістки, відносяться підвищена продукція насіння, що викликається виробленням статевого гормону тестостерону, омолодження і більш тривалий період сексуального збудження, а також більш інтенсивна ерекція нефритового стебла і позбавлення від імпотенції. Масаж лобкової кістки активізує життєву силу акупунктурної точки CV-1, розташованої саме в цій області і постачає енергією всі інші нервові центри. Вона перетворюється на вогненну силу енергії мудрості і піднімається вгору, проникаючи в усі нервові канали і «розплутуючи» будь-які фізичні та психологічні «вузли». Виконуючи це вправи, чоловік повинен свідомо ставитися до п'яти енергетичним знакам. Це п'ять елементів або п'ять фаз змін: дерево, вогонь, земля, метал і вода. Вони асоціюються з аспектами інь і ян, з чотирма сторонами світу, з чотирма порами року, з п'ятьма щільними внутрішніми органами, з кишечником і отворами в тілі, енергія яких концентрується в лобкової кістки.

Частина шоста. Стиснення лобково-куприкової м'язи і тазового дна для активізації сексуальної енергії

Інструкції з виконання вправи

1. Середніми пальцями обох рук натисніть на улоговинку біля основи черепа і масажуйте акупунктурную точку GV-16 всього 49 разів. Це сприяє активізації лівої і правої півкуль головного мозку біля входу нервових закінчень в мозок.

2. Вдихаючи повітря через рот, помістіть мову на ясна і залиште в такому положенні до кінця затримки дихання. Під час видиху через рот помістіть язик за нижній ряд зубів.

3. Напружте тазове дно, швидко й енергійно підтягнувши його вгору. Одночасно зробите глибокий вдих протягом 15 секунд. Утримуйте дихання і тазове дно в напруженому стані протягом 10 секунд, потім протягом 5 секунд зробите видих, розслабившись. У результаті енергія буде безпосередньо надходити в головний мозок через хребетний канал і довгастий мозок (medulla oblongata).

4. Під час всього вправи тримайте пальці складеними навколо великого пальця. Ноги повинні міцно стояти на підлозі, верхню частину тіла і голову слід тримати прямо. Пальці можна розслабити тільки після завершення напруги і розслаблення лобково-куприкового м'яза.

5. Повторюйте цю вправу 21 разів - вставши вранці з ліжка і перед тим, як лягати спати.

 

Вдих через ніс (15 секунд) - рецептивна сила з напруженим анальною ділянкою. Активізація «семи залоз» за рахунок напруги лобково-куприкової м'язи і тазового дна

 

Затримка дихання (10 секунд) - реактивна сила з витягнутим вгору тазовим дном. Розподіл енергії. Активізація лімфатичних залоз (оновлення клітин)

Видих через рот (5 секунд) - розслаблююча сила з розслабленим тазовим дном. Очищення лімфатичної системи залоз, релаксація нервової системи і «семи залоз»

Рефлексогенні зони Хеда

 

Напруга лобково-куприкової м'язи і тазового дна використовується для активізації певних сегментів тіла.

Фізичні нездужання і біль є наслідками порушення функцій тіла і тому служать важливим джерелом інформації про органічні розладах. Англійська невропатолог сер Генрі Хед (1861-1940) дуже ретельно досліджував ці кореляції і склав якийсь тип «карти» рефлексогенних зон на поверхні шкіри, які були названі на його честь «зонами Хеда». Це сегменти тіла, що з'єднуються з внутрішніми органами і обслуговуються нервами, що виходять із тих же сегментів спинного мозку. Допомогою рефлексів кожну ділянку впливає на інший так, що утворюється функціональну єдність між окремими органами і меридіанами. Зони Хеда стимулюються при напрузі лобково-куприкового м'яза у вправі «олень».

1. Серце. 2. коронарних судин / аорта. 3. Легкі / плевра. 4. Шлунок. 5. Печінка / жовчний міхур. 6. Дванадцятипала кишка. 7. Апендикс. 8. Товстий кишечник у формі латинської букви S. 9. Підшлункова залоза. 10. Селезінка. 11. Нирки / сечовід

1. Серце. 2. коронарних судин / аорта. 3. Легкі / плевра. 4. Шлунок. 5. Печінка / жовчний міхур. 6. Дванадцятипала кишка. 7. Апендикс. 8. Товстий кишечник у формі латинської букви S. 9. Підшлункова залоза. 10. Селезінка. 11. Нирки / сечовід.